ПОЛОЖЕННЯ
Шостого Всеукраїнського двотурового дистанційного конкурсу образотворчого, декоративно-ужиткового та сучасного мистецтва
«Битва Жанрів ART»

Строки проведення:


Від 26 червня по 26 липня 2024 року (включно) - прийом заявок.До 05 серпня - оцінювання творчих робіт оргкомітетом конкурсу. (І тур)


До 07 серпня – оцінювання творчих робіт суддями конкурсу, після якого результати оцінювання від оргкомітету та журі сумуються в один загальний бал. (ІІ тур)Від 09 серпня - інформація про результати конкурсу та членів журі на сайті конкурсу http://www.uafest.com.ua/bitvaart6.Від 12 до 14 серпня 2024 року - відправка онлайн комплектів (на електронну пошту) та повних комплектів (посилок з нагородами) учасникам конкурсу.


У дипломах та у подяках словосполучення «дистанційний конкурс» не вказується.Приклад диплому та подяки викладачу, які отримає кожен учасник конкурсу, ви можете переглянути на сайті конкурсу http://www.uafest.com.ua/bitvaart6 .


Цілі і завдання:


- Популяризація дитячої та юнацької та професійної творчості в Україні;

- Розвиток та підвищення професійної майстерності учасників конкурсу;

- Прагнення до досягнення високих результатів в діяльності, в тому числі викладацької;

- Виявлення кращих і оригінальних особистостей.


Учасники конкурсу:


Без вікових обмежень.


Конкурс не прив'язує учасника до конкретної тематики. Техніки виконання не обмежені. Робота може бути в змішаній техніці.


Номінації:


Образотворче мистецтво:

живопис, портрет, натюрморт, графіка, пейзаж-зображення природи, батальний, побутовий, історичний, міфологічний, анімалістичний, марина-морський пейзаж, автопортрет та інші.


Декоративно-ужиткове мистецтво:

вишивка, ткацтво, килимарство, гончарство, кераміка, бісероплетіння, витинання, писанкарство, лозоплетіння, паперопластика, ковальство, народна іграшка, художня обробка шкіри, художня обробка металу, художня обробка деревини, декоративний розпис та інші.


Сучасне мистецтво:

комп'ютерна графіка, мультиплікація, пісочні техніки, художнє фото, графіті, боді арт та інші.


Вікові категорії:


Молодша: 3-6 років

Середня : 7-10 років

Старша: 11-13 років

Юніори: 14-17 років

Молодь: 18-22 років

Дорослі: 23+


Умови участі та порядок проведення:


Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку на сайті http://www.uafest.com.ua/bitvaart6 .


- виберіть одну конкурсну роботу - на конкурс приймаються скани або фотографії робіт в форматі JPG.


- завантажте конкурсну роботу безпосередньо у заявці або в будь-яку соціальну мережу, в файлообмінник ( DropBox, Google Диск або будь-який інший сервіс) та вкажіть у заявці посилання на роботу (якщо не маєте змоги розмістити відео на цих платформах, можете надіслати окремо на пошту uafest.com.ua@gmail.com або у вайбер +380668261746);


- очікуйте оголошення результатів конкурсу, які з'являться на сайті конкурсу від 09 серпня 2024 року, після оцінювання журі.


Після подачі заявки, на вказану у заявці електронну пошту, оргкомітет надішле вам лист-підтвердження про отримання заявки, у якому будуть вказані реквізити для сплати організаційного внеску

(перевіряйте електронну пошту та папку СПАМ).


Організаційний внесок сплачується до 28 липня 2024 року включно.


Учасник, який заповнив заявку, автоматично дає згоду на обробку персональних даних, а також згоду на використання фото і відео матеріалів.


Нагородження:


Нагородження проводиться з урахуванням вікових категорій і передбачає присудження наступних звань: Лауреати I, II і III ступенів в кожній віковій категорії. (У конкурсі не передбачено дипломів «за участь» та дипломів «дипломанта». Отже, усі учасники стають лауреатами різних ступенів).


Залежно від обраного комплекту нагород, учасник отримує або електронну версію диплому та подяки керівнику (надсилається на електронну пошту) або відправляється посилка Новою Поштою (оригінал диплому, оригінал подяки, фірмовий кубок, фірмова медаль).


Пересилання Новою поштою відбувається за рахунок учасників.


Заповнення дипломів відбувається на підставі інформації, зазначеної в заявці.ФІНАНСОВІ УМОВИ


Оберіть нагородну продукцію, яку ви бажаєте отримати по завершенню конкурсу.


Благодійний організаційний внесок за участь у конкурсіОдна заявка - одна конкурсна робота


Вартість участі (Online комплект):


150 гривень за одну заявлену творчу роботу. У комплект входить електронний диплом та подяка викладачу, які учасник самостійно роздруковує (надсилається електронною поштою).


Вартість участі (Повний комплект):


400 гривень за одну заявлену творчу роботу. У комплект входить оригінал диплому, оригінал подяки викладачу, фірмовий кубок та фірмова медаль (надсилається Новою поштою).


Також пропонуємо варіант отримання нагородної продукції, включаючи ІМЕННИЙ КАЛЕНДАР з фото учасника формату А3 (297×420 мм) на 2025 рік. Приклад календаря можете переглянути на сайті конкурсу http://www.uafest.com.ua/bitvaart6


Календар в електронному вигляді, який ви самі роздруковуєте – 50 грн;


Оригінал календаря, надсилається Новою поштою – 100 грн;


Нагадуємо, що пересилання Новою поштою відбувається за рахунок учасників.


Додаткова нагородна продукція:


За бажанням, ви додатково можете замовити фірмовий кубок – 320 гривень, фірмова медаль – 70 гривень. Ці питання обговорюються з оргкомітетом: електронна пошта uafest.com.ua@gmail.com або VIBER +380668261746


Кількість заявок від одного учасника або однієї організації не обмежена. Кожна заявка оплачується, оцінюється і нагороджується окремо.


Склад журі


В період підготовки і проведення конкурсу всі оперативні питання вирішує оргкомітет. До роботи в журі залучаються тільки висококваліфіковані фахівці в галузі культури і мистецтва, медійні особистості, Заслужені працівники культури України, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України.


Склад журі буде опубліковано на сайті.


Критерії оцінювання


● творча індивідуальність і майстерність автора;

● володіння прийомами композиції;

● володіння технікою, в якій виконана робота;

● оригінальність задуму і виконання;

● колористичне рішення.


Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає.УВАГА! Відповідальність за авторський дозвіл на демонстрацію творів несе конкурсант.


На всі надіслані конкурсні роботи автори автоматично дають свою згоду на показ і публікацію при заповненні Заявки.


Приймаючи участь у конкурсі кожен учасник погоджується на виконання всіх пунктів цього Положення. При невиконанні умов Положення відбувається виключення учасника з програми виступів, без повернення вступного внеску.Заповніть заявку за посиланням або на сайті конкурсу:


http://www.uafest.com.ua/bitvaart6/zayavka


Контакти організаторів


Творча Агенція "UaFest"


Офіційний сайт: www.uafest.com.ua


Підписуйтесь на офіційну сторінку у Facebook: https://www.facebook.com/UaFestivalUa


Viber: +38 (066) 826-17-46


WhatsApp: +38 (066) 826-17-46


Telegram: https://t.me/UafestUa


Телефон: +38 (066) 826-17-46


E-mail: uafest.com.ua@gmail.com


Приєднуйтесь до наших спільнот у VIBER та TELEGRAM, щоби отримувати оперативну інформацію